بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد طی فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۹۹ معادل ۴۳ درصد از سرمایه فعلی خود حق بیمه صادر کرده است.بر اساس این گزارش، بیمه پاسارگاد با سرمایه ۱۰ هزار و ۲۰۶ میلیارد ریال طی ماه گذشته بالغ بر ۴ هزار و ۳۵۵ میلیارد ریال حق بیمه صادر کرده است و خسارت پرداختی آن به بیمه گذاران مبلغ ۹۰۱ میلیارد و ۱۴۸ میلیون ریال بوده است.جهت دریافت جزییات این خبر وارد لینک زیر شوید.

بیمه پاسارگاد بیمه پاسارگاد بیمه پاسارگاد

گروه مالی پاسارگاد

گروه مالی پاسارگاد

لیست شرکت های اصلی و عضو گروه مالی پاسارگاد

بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد بموجب مجوز ۲۸۴۹/ه مورخ ۲۲/۶/۱۳۸۴ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، با سرمایه ۳۵۰۰ میلیارد ریال که تماماً پرداخت شده‌است فعالیت خود را آغاز نمود که از این رقم ۲۰۰۰ میلیارد ریال به وسیله موسسان پرداخت شده و ۱۵۰۰ میلیارد ریال باپذیره نویسی همگانی به وسیله ۳۴۰۰۰ نفر خریداری شده است.

 

پارس آریان

در ابتدا شرکت سرمایه گذاری پارس آریان (سهامی عام) به عنوان شرکت مادر تخصصی در حوزه سرمایه‌گذاری و تامین مالی در تیر ماه ۱۳۸۴ با خرید ۱۰۰ درصد سهام یک شرکت سرمایه گذاری توسط موسسین بانک پاسارگاد فعالیت خود را آغاز نمود.

 

بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد (سهامی عام) یکی از نخستین شرکت های بیمه خصوصی کشور، به منظور عرضه خدمات بیمه ای در سطح استاندارهای جهانی، کسب سود متوازن و همسو با مصالح ملی و فعالیت در زمینه بیمه های زندگی و غیرزندگی توسط گروه مالی پاسارگاد تاسیس شد .

 

پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد

شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد (سهامی خاص) به عنوان یکی از شرکت های خانواده اقتصادی پاسارگاد و با مسؤولیت راهبری خدمات پرداخت الکترونیک به عاملیت از سوی بانک پاسارگاد در تاریخ ۳۰/۱۱/۸۴ به ثبت رسیده است.

 

فناپ

شرکت فناپ در واقع مرجع فنی بانک و شرکت سرمایه‌گذاری در زمینه ICT می‌باشد. واحدICT بانک کلیه پروژه‌های خود در زمینهICT را که در نظر دارد با بخشی خارج از بانک به اجرا برساند، از طریق این شرکت انجام خواهد داد.

 

ارزش آفرینان پاسارگاد

شرکت سرمایه گذاری بانک پاسارگاد به صورت سهامی عام در تاریخ ۲۰/۱۰/۸۴ به شماره ۲۶۳۶۹۹ در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران ثبت گردید و نام این شرکت از سرمایه گذاری بانک پاسارگاد در تاریخ ۰۹/۰۹/۸۸ به شرکت ارزش آفرینان پاسارگاد (سهامی عام) تغییر پیدا کرد. سرمایه شرکت در حال حاضر ۱۰۰۰ میلیارد ریال است .

 

سایر اعضاء گروه مالی پاسارگاد
شرکت خدمات مالی و سرمایه گذاری بانک پاسارگاد
شرکت ارزش آفرینان پاسارگاد
شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد
شرکت لیزینگ پاسارگاد
لیزینگ ماشین آلات و تجهیزات بانک پاسارگاد
مدبران ساخت آریان
شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران
شرکت توسعه انبوه سازی پاسارگاد
شرکت سامان ساخت آریان
شرکت خدمات پشتیبان پاسارگاد آریان
تامین آتیه کارکنان گروه مالی پاسارگاد
گسترش انرژی پاسارگاد
هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه
شرکت توسعه تجارت اندیشه نگر پاسارگاد
تدبیرگران پاسارگاد
مدیریت بازرگانی آینده نگر پاسارگاد
شرکت ساختمان شهرسازی هشتم
شرکت خدمات ارزی و صرافی پاسارگاد
شرکت گسترش بازرگانی بین المللی گروه پاسارگاد

 

مشاوره تماس رایگان