بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد طی فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۹۹ معادل ۴۳ درصد از سرمایه فعلی خود حق بیمه صادر کرده است.بر اساس این گزارش، بیمه پاسارگاد با سرمایه ۱۰ هزار و ۲۰۶ میلیارد ریال طی ماه گذشته بالغ بر ۴ هزار و ۳۵۵ میلیارد ریال حق بیمه صادر کرده است و خسارت پرداختی آن به بیمه گذاران مبلغ ۹۰۱ میلیارد و ۱۴۸ میلیون ریال بوده است.جهت دریافت جزییات این خبر وارد لینک زیر شوید.

بیمه پاسارگاد بیمه پاسارگاد بیمه پاسارگاد

معرفی شرکت بیمه پاسارگاد

معرفی شرکت بیمه پاسارگاد

بیست و نهم بهمن هر سال یادآور صدور پروانه تاسیس شرکتی به بزرگی بیمه پاسارگاد توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است ، شرکتی که عملکرد آن با اتکا به خداوند بزرگ و تلاش و کوشش کارکنان عزیز و مدیران محترم، نشان می دهد که مجموعه سختکوش و قوی، دلسوزانه در راستای تحقق اهداف بلند پیش روی صنعت بیمه کشور گام بر می دارند.

 

شرکت بیمه پاسارگاد (سهامی عام) یکی از نخستین شرکت های بیمه خصوصی کشوراست که به منظور عرضه خدمات بیمه ای در سطح استاندارهای جهانی ، کسب سود متوازن و همسو با مصالح ملی و فعالیت در زمینه بیمه های زندگی و غیر زندگی (به طور مستقیم و قبولی اتکایی) توسط گروه مالی پاسارگاد تاسیس شد.

 

این شرکت در قالب سهامی عام در  تاریخ ۸۵/۱۱/۱۸ طی شماره ۲۹۰۰۷۰ با سرمایه ۴۵۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال (در سال ۱۳۸۹ این مبلغ به ۶۵۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال افزایش داده شده است) در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده و پس از طی تشریفات لازم در تاریخ ۸۵/۱۱/۲۹ پروانه فعالیت خود را در کلیه رشته های بیمه ای تحت شماره ۳۴۶۰۵ از بیمه مرکزی ایران دریافت و فعالیت خود را از تاریخ ۸۵/۱۲/۱ آغاز نموده است.

 

این شرکت توانست در تاریخ ۸۶/۸/۵ مجوز قبول اتکایی از موسسات بیمه داخلی را تحت شماره ۲۵۵۹۸ از بیمه مرکزی ایران دریافت کند و با صدور اولین گواهی قبولی در تاریخ ۸۶/۹/۱۸ فعالیت خود را در این بخش آغاز نماید.

موضوع فعالیت شرکت بیمه پاسارگاد

 

انواع خدمات قابل ارائه در بیمه پاسارگاد در رشته های مختلف بیمه که در موضوع فعالیت ذکر شده اند عبارتند از :

 

بیمه اشخاص شامل :

 

به منظور ایجاد شرایط مطلوب برای تامین آتیه و پیشگیری از عواقب نامطلوب حوادث ناخواسته و نیل به آرامش خاطر در اشخاص بیمه نامه های زیر ارائه می شود:

 

بیمه عمر و تامین آتیه

بیمه عمر و حوادث گروهی برای کلیه پرسنل سازمانهای دولتی، شرکت ها،‌ موسسات تجاری، واحد های صنعتی یا کارگاه های تولیدی

بیمه عمر زمانی مانده بدهکار برای کلیه موسسات اعتباری ، بانکها، صندوق های قرض الحسنه و افراد حقیقی.

بیمه تکمیل درمان گروهی برای پرسنل و افراد تحت تکفل کلیه سازمان ها،‌ شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصی.

بیمه انفرادی شامل بیمه عمر به شرط فوت و حیات و حوادث

بیمه مسافرین خارج از کشور

 

بیمه اموال شامل :

بیمه آتش سوزی برای واحد های صنعتی،‌تجاری،‌اداری، انبارهاو سردخانه، مجتمع های مسکونی، منازل مسکونی با در نظر گرفتن ارزش ساختمان ها و تاسیسات و اموال موجود در آنها.

بیمه باربری برای کلیه کالاهای وارداتی، صادراتی، و حمل داخلی محمولات

بیمه وسایل نقلیه موتوری زمینی شامل بدنه،‌ ثالث با تعهدات متفاوت و حوادث سرنشینان آن.

بیمه مهندسی نظیر پوشش های لازم برای پروژه ها و تاسیسات در دست اجرای عمرانی و تاسیسات صنعتی و تمام خطر و شکست ماشین آلات و…

بیمه ریسک های متنوع

 

بیمه مسئولیت شامل :

بیمه مسئولیت پزشکان و پیرا پزشکان.

بیمه مسئولیت حرفه ای کارفرما در مقابل کارکنان و پروژه های ساختمانی، راه سازی،‌ سد سازی، پل سازی و نظایر آن.

بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارگران برای واحد های صنعتی، تولیدی و خدماتی.

بیمه مسئولیت حرفه ای برای نگهداری آسانسور.

بیمه مسئولیت ناشی از وقوع حریق وانفجار و یا ترکیدگی لوله آب و سرایت آن به همسایگان.

بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل داخلی.

بیمه مسئولیت مدیران و ناجیان غریق استخر.

 

سرمایه انسانی

عمده سرمایه انسانی شرکت را دو گروه سرمایه انسانی مجرب و سرمایه انسانی جوان تشکیل می دهند. به دلیل ماهیت و خصوصیت کسب وکار بیمه گری که با پیچیدگی و ظرافت های ویژه ای همراه می باشد، آموزش مستمر ضمن خدمت برای همکاران جوان به منظور ارتقاء سطح دانش ، توانایی ها و مهـارت های فنی و رفتاری آنان به یکی از سیاست های اصلی تربیت و پرورش سرمـایه انســانی شـرکت تبـدیـل شده اسـت . درایـن راستـا هـمـکاران متــخـصـص و مجـرب شـرکت بـه مـوازات مسئولیت های اجرایــی خود نقشی اساسی در آمــوزش مستمر همکاران جوان شرکت ، برعهده داشته اند.

مشاوره تماس رایگان