بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد طی فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۹۹ معادل ۴۳ درصد از سرمایه فعلی خود حق بیمه صادر کرده است.بر اساس این گزارش، بیمه پاسارگاد با سرمایه ۱۰ هزار و ۲۰۶ میلیارد ریال طی ماه گذشته بالغ بر ۴ هزار و ۳۵۵ میلیارد ریال حق بیمه صادر کرده است و خسارت پرداختی آن به بیمه گذاران مبلغ ۹۰۱ میلیارد و ۱۴۸ میلیون ریال بوده است.جهت دریافت جزییات این خبر وارد لینک زیر شوید.

بیمه پاسارگاد بیمه پاسارگاد بیمه پاسارگاد

گواهینامه و تقدیر نامه های بیمه پاسارگاد

گواهینامه ها و تقدیرنامه های شرکت بیمه پاسارگاد

در طی سالها خدمات متمایز، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب گواهینامه ها و تقدیرنامه های گوناگونی در شاخه های مختلف بیمه ای از جانب بیمه مرکزی ایران گردیده است.

 

شعار همیشگی شرکت بیمه پاسارگاد برای تمامی مشتریان خود آرامش شما،هدف ما

متن نامه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص انتخاب بیمه پاسارگاد به عنوان بیمه برتر

رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران
مدیر عامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان محترم شرکت سهامی بیمه پاسارگاد
بیست و نهم بهمن هر سال یادآور صدور پروانه تاسیس شرکتی به بزرگی بیمه پاسارگاد توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است، شرکتی که عملکرد آن با اتکال به خداوند بزرگ و تلاش و کوشش کارکنان عزیز و مدیران محترم، نشان می دهد که مجموعه یی سختکوش و قوی، دلسوزانه در راستای تحقق اهداف بلند پیش روی صنعت بیمه کشور گام بر می دارند.

کسب رتبه اول بیمه پاسارگاد در شاخص « توانایی ایفای تعهدات »

لوح تقدیر و تندیس همایش چهلمین سالگرد تاسیس بیمه مرکزی برای شاخص توانایی ایفای تعهدات به اقای معصوم ضمیری مدیر عامل شرکت خصوصی بیمه پاسارگاد اهدا شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صنعت بیمه به نقل از روابط عمومی بیمه پاسارگاد ، همایش بزرگداشت چهلمین سال تاسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با هدف توسعه صنعت بیمه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، نماینده کمیسیون اقتصادی مجلس، رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مدیران عامل شرکت‌های بیمه و …

دریافت لوح تقدیر بیمه پاسارگاد در زمینه سهم بیمه عمر از پرتفوی شرکت

لوح تقدیر و تندیس همایش چهلمین سالگرد تاسیس بیمه مرکزی در زمینه سهم بیمه عمر از پرتفوی شرکت به اقای معصوم ضمیری مدیر عامل شرکت خصوصی بیمه پاسارگاد اهدا شد.

نشان بین المللی مدیریت مدرن و شایسته (MDM)

دریافت نشان بین المللی “مدیریت مدرن و شایسته”(MDM)
شرکت بیمه پاسارگاد در دومین اجلاس سران و مدیران صنعت، تجارت و اقتصاد ایران “اکوایت” توانست نشان بین المللی “مدیریت مدرن و شایسته”(MDM) که بالاترین سطح مدیریت می باشد را دریافت نماید.

نشان بین المللی اعتماد مشتریان (TBA)

دریافت نشان بین المللی “اعتماد مشتریان” (TBA)
شرکت بیمه پاسارگاد در دومین اجلاس سران و مدیران صنعت، تجارت و اقتصاد ایران “اکوایت” توانست نشان بین المللی “اعتماد مشتریان” (TBA) را دریافت نماید.

نشان برتر ملی نو آوری در خدمات بیمه

دریافت نشان برتر ملی نو آوری در خدمات بیمه
شرکت بیمه پاسارگاد در دومین اجلاس سران و مدیران صنعت، تجارت و اقتصاد ایران “اکوایت” نشان برتر ملی “نو آوری در خدمات بیمه” را به دست آورد.

نشان شرکت برتر از نظر رشد سریع

دریافت نشان شرکت برتر از نظر رشد سریع
شرکت بیمه پاسارگاد موفق شد در رتبه بندی سال ۹۲ سازمان مدیریت صنعتی که بر اساس عملکرد سال ۱۳۹۱ شرکت ها انجام شده است، رتبه ۱۶۴ را در میان ۵۰۰ شرکت برتر کشور از آن خود کند.

 

مشاوره تماس رایگان