بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد طی فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۹۹ معادل ۴۳ درصد از سرمایه فعلی خود حق بیمه صادر کرده است.بر اساس این گزارش، بیمه پاسارگاد با سرمایه ۱۰ هزار و ۲۰۶ میلیارد ریال طی ماه گذشته بالغ بر ۴ هزار و ۳۵۵ میلیارد ریال حق بیمه صادر کرده است و خسارت پرداختی آن به بیمه گذاران مبلغ ۹۰۱ میلیارد و ۱۴۸ میلیون ریال بوده است.جهت دریافت جزییات این خبر وارد لینک زیر شوید.

بیمه پاسارگاد بیمه پاسارگاد بیمه پاسارگاد

درخواست استعلام بیمه عمر

درخواست جدول استعلام بیمه عمر

فرم در خواست استعلام بیمه عمر

از آنجا که هر فرد با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی متفاوت استعلام منحصر به فرد خود را خواهد داشت، پیشنهاد ما به شما این است که قبل از تصمیم گیری برای تهیه بیمه نامه عمر حتما استعلام بیمه عمر مربوطه به شرایط خود را دریافت و بررسی نمایید.
بر همین اساس ، چنانچه تمایل به دریافت استعلام متناسب با شرایط خود را دارید و یا اگر جداول استعلام آماده پاسخگوی تمامی نیازها و سوالات شما نبوده است، لطفا جهت دریافت استعلام مناسب با شرایط ویژه خود فرم زیر را تکمیل و یا درخواست استعلام مورد نظر خود را از طریق واتس آپ شرکت به شماره ۰۹۰۵۹۱۲۳۳۰۰  و یا آی دی اینستاگرام  alirezaghajar913_194 ارسال نمایید .
استعلام متناسب با شرایط، پوشش های بیمه ای، روش پرداخت، سن شما و سایر شرایط به آدرس پست الکترونیک، تلگرام و یا شماره نمابر شما ارسال می گردد .

فرم در خواست استعلام بیمه عمر

 

  نام (*)
  نام خانوادگی(*)
  (مدت بیمه (سال (*)

  (مبلغ پرداخت حق بیمه (ریال

  روش پرداخت حق بیمه (*)

  افزایش سالانه

  استان یا شهر


  شغل (*)

  تلفن همراه یا شماره واتس آپ (*)